ZAJĘCIA DODATKOWE I i II semestr 2018/2019

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Nr Imię i nazwisko prowadzącego Przedmiot Klasa Dzień Godzina Sala
1. Teresa Błażak Matematyka 5 Środa 13:50-14:35 hiszpańska
2. Hanna Dziubińska- Krause Język polski 7 Poniedziałek 14:40-15:25 21
3. Iwona Olesik Język polski 8 Poniedziałek 14:40 – 15:25 22
4. Adriana Błoch – Drzewiecka Matematyka 6 Wtorek 15:30 – 16:15 6
5. Alicja Szulta Język polski 5 Wtorek 14:40 – 15:25 13
6. Justyna Pawlak Język polski 4 Poniedziałek 15:30 – 16:15 22
7. Andrzej Marczak Matematyka 7 Czwartek 08:00 – 08:45 5
8. Łukasz Szymański Matematyka 8 Piątek 07:00 – 07:45 6
9. Beata Sieciechowicz-Roszkiewicz Język angielski 4 Poniedziałek 13:50 – 14:35 angielska
10. Beata Wrzeszcz Język angielski 5 Środa 13:50 – 14:35 angielska
11. Ewa Groszewska Język polski 6 Środa 15:30 – 16:15 8
12. Dorota Anders Język polski Dla uczniów zdolnych kl. 8 Środa 15:30 – 16:15 22
13. Maciej Matasek Język angielski 6 d, e, g Wtorek 08:55 – 09:40 angielska
15. J. Kraczkowski Matematyka 4 Środa i piątek 08:55 – 09:40 s. 6f

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

Nr Imię i nazwisko prowadzącego Klasa Dzień Godzina Sala
1. Justyna Marciniak 5 Środa 13:50 – 14:35 Biblioteka
2. Adriana Błoch – Drzewiecka 6 Czwartek 15:30 – 16:15 6
3. Małgorzata Kryńska 5,6 Wtorek i środa 14:40 – 15:25 s. 23, s. hiszpańska

KOŁA – KLASY 4-8

Nr Nazwa koła Opiekun Dzień Sala Poziom Godzina lekcyjna
1. Historyczne Ewa Groszewska Piątek 8 4 – 8 8
2. Stopklatka (koło filmowe) Iwona Olesik Czwartek 23 6 8
3. Easy English Beata Wrzeszcz Środa angielska 5 7
4. Debeściaki Maciej Matasek Wtorek angielska 6 d, e, g 2
5. Język rosyjski Vaieriia Ianichek Środka 24 5 1
6. Język rosyjski Vaieriia Ianichek Czwartek 23 5 8
7. Przyrodniczo – biologiczne Krzysztof Dzydzan Poniedziałek 23 4 – 5 10
8. SKS (siatkówka ) Dorota Ratajczak Czwartek gimnastyczna 5 – 6 10 ( 16:15 – 17:30)
9. Polish your English (przygotowanie do ego ) Joanna Usowicz Środa 10 8 Co tydzień na zmianę 3, 7, 8
10. Koło matematyczne   Poniedziałek 24 5 Co drugi tydzień (1)
11. Koło matematyczne   Czwartek angielska 6 Co drugi tydzień (8)
12. Wake up – język angielski Beata Sieciechowicz-Roszkiewicz Poniedziałek angielska 4 7
13. Język polski dla uczniów zdolnych Dorota Anders Środa 21 8 9
14. Teatr Dorota Anders Według harmonogramu spektakli 5 – 8
15. SKS Agnieszka Walewska – Jenek Sobota 5 – 8 10:00 – 14:00
16. SKS Izabela Molenda Środa gimnastyczna 4 – 6 8
17. SKS Mirosław Rewers Wtorek gimnastyczna 4 – 8 9
18. Wielokąt muzyczny Monika Kujawa Czwartek 7 nowe skrzydło 4 – 8 8
19. Klub Przyjaciół Biblioteki Anna Budna Wtorek biblioteka 4 – 6 1
20. Koło Chemiczne Katarzyna Salamon-Krokosz Czwartek 8:00-8:45 4 8 4

KOŁA – KLASY 1-3 od lutego do czerwca 2019r.

Nr Nazwa koła Opiekun Dzień Sala Poziom Godzina lekcyjna
1. Klub Ortofanka Kamila Urban Środa 2 3 a, b 6
2. Koło ekologiczne Katarzyna Eichler Środa 4 1 – 3 6
3. Zajęcia wyrównawcze Katarzyna Eichler Wtorek zaplecze sali nr 4 1 5
4. Koło teatralne Natalia Syta wtorek s.9 1 – 3 13.00-13.45
6. Koło „Kraina baśni” Magdalena Wilczyńska Wtorek 2 1 12.30-13.15
7. Zajęcia wyrównawcze Magdalena Wilczyńska Środa zaplecze sali nr 4 1 6
8. Koło szachowe Julia Karolczak Czwartek cicha świetlica kl. 1 – 3 6
9. Koło modelarskie Maciej Bączkiewicz Piątek 10 1 – 3 6
10. Koło plastyczne Karina Filipiak poniedziałek s.9 1-3 13.30-14.15
11. Zajęcia wyrównawcze Julia Karolczak Poniedziałek zaplecze sali nr 9 2 c 4
12 Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Magdalena Wilczyńska poniedziałek s.2 1 11.40-12.25
13 Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne Magdalena Wilczyńska wtorek s.2 2-3 13.15-14.00
14 Koło Matematyczne Beata Pachura wtorek s.7 2 14.00-14.45