Jesteś tutaj:

Kategoria: Spotkania informacyjne / wywiadówki

Klasowe zebrania organizacyjne 16 grudnia 2019r.

Klasy 1-4, godz. 17.00
Klasy 5-8, godz. 18.00

Klasa Wychowawca Sala Kondygnacja
1a Bączkiewicz Maciej 1 nowe skrzydło piętro
1b Pogorzelska Maria 3 nowe skrzydło piętro
1c Myszkowska Marta 6 nowe skrzydło parter
1d Nowak Leokadia 4 nowe skrzydło piętro
2a Pachura Beata 7 nowe skrzydło parter
2b Wilczyńska Magdalena 2 nowe skrzydło piętro
2c Eichler Katarzyna 13 stare skrzydło parter
3a Syta Natalia 12 stare skrzydło parter
3b Filipiak Karina 9 nowe skrzydło parter
3c Karolczak Julia 8 nowe skrzydło parter
4a Łuczak Magdalena 8 stare skrzydło parter
4b Kraczkowski Jerzy 15 stare skrzydło piętro
5a Rewers Mirosław 3 nowe skrzydło parter
5b Olesik Iwona 7 nowe skrzydło parter
5c Sieciechowicz-Roszkiewicz Beata 2 nowe skrzydło piętro
5d Wrzeszcz Beata 9 nowe skrzydło parter
6a Chruszczewski Ryszard 15 stare skrzydło piętro
6b Groszewska Ewa 1 nowe skrzydło piętro
6c Szulta Alicja 12 stare skrzydło parter
6d Jenek- Walewska Agnieszka 13 stare skrzydło parter
7b Usowicz Joanna 7 stare skrzydło parter
7c Kryńska Małgorzata 23 stare skrzydło piętro
7d Rosińska Alina 5 stare skrzydło parter
7e Anders Dorota 21 stare skrzydło piętro
7f Błoch-Drzewiecka Adriana 8 nowe skrzydło parter
7g Macioszek Urszula 22 stare skrzydło piętro
8a Błażak Teresa 6 stare skrzydło parter
8d Matasek Maciej 24 stare skrzydło piętro
8e Marczak Andrzej 4 stare skrzydło parter
  Joanna Wojciechowska sala hiszpańska parter

Pozostali nauczyciele pełnia dyżur w pokojach nauczycielskich

Klasowe zebrania organizacyjne 09 września 2019r.

Klasy 1-4, godz. 17.00, klasy 5-8, godz. 18.00

Klasa Wychowawca Sala Kondygnacja
1a Bączkiewicz Maciej 1 nowe skrzydło piętro
1b Urban Kamilla 3 nowe skrzydło piętro
1c Myszkowska Marta 6 nowe skrzydło parter
1d Nowak Leokadia 4 nowe skrzydło piętro
2a Pachura Beata 7 nowe skrzydło parter
2b Wilczyńska Magdalena 2 nowe skrzydło piętro
2c Eichler Katarzyna 13 stare skrzydło parter
3a Syta Natalia 8 nowe skrzydło parter
3b Filipiak Karina 9 nowe skrzydło parter
3c Karolczak Julia – zebranie wyjątkowo 10 IX 2019r. 8 nowe skrzydło parter
4a Łuczak Magdalena 8 stare skrzydło parter
4b Kraczkowski Jerzy 15 stare skrzydło piętro
5a Rewers Mirosław 3 nowe skrzydło parter
5b Kujawa Monika 7 nowe skrzydło parter
5c Sieciechowicz-Roszkiewicz Beata 2 nowe skrzydło piętro
5d Wrzeszcz Beata 9 nowe skrzydło parter
6a Chruszczewski Ryszard 15 stare skrzydło piętro
6b Groszewska Ewa 1 nowe skrzydło piętro
6c Szulta Alicja 12 stare skrzydło parter
6d Jenek- Walewska Agnieszka 13 stare skrzydło parter
7b Usowicz Joanna 7 stare skrzydło parter
7c Kryńska Małgorzata 23 stare skrzydło piętro
7d Rosińska Alina 5 stare skrzydło parter
7e Anders Dorota 21 stare skrzydło piętro
7f Błoch-Drzewiecka Adriana 8 nowe skrzydło parter
7g Macioszek Urszula 22 stare skrzydło piętro
8a Błażak Teresa 6 stare skrzydło parter
8d Matasek Maciej 24 stare skrzydło piętro
8e Marczak Andrzej 4 stare skrzydło parter

Spotkanie Rodziców z Wychowawcami i Nauczycielami 10.06.2019

10 czerwca 2019r., godzina 17.00

Spotkania rodziców z wychowawcami i nauczycielami

klas 4-8 ul. Szkolna 15

klasy 3cd ul. Konwaliowa 4, godz. 17:00

KLASA NAUCZYCIEL SALA KONDYGNACJA SKRZYDŁO
3C NOWAK W. 8 PIĘTRO KONWALIOWA
3D ROŻEK-BEDNARCZYK W. 9 PIĘTRO KONWALIOWA
4A REWERS M. Pokój przy sali gimnastycznej PARTER STARE
4B KUJAWA M. 6 PARTER NOWE
4C SIECIECHOWICZ B. 3 PARTER NOWE
4D WRZESZCZ B. 7 PARTER STARE
5A CHRUSZCZEWSKI R. 15 PIĘTRO STARE
5B GROSZEWSKA E. 8 PARTER STARE
5C SZULTA A. 12 PARTER STARE
5D JENEK-WALEWSKA A. 1 PIĘTRO NOWE
6A KRACZKOWSKI J. S. KOMPUTEROWA PIĘTRO STARE
6B USOWICZ J. 13 PARTER STARE
6C KRYŃSKA M. 23 PIĘTRO STARE
6D ROSIŃSKA A. 5 PARTER STARE
6E ANDERS D.  2  PIĘTRO  NOWE
6F BŁOCH-DRZEWIECKA A. 6 PARTER STARE
6G MACIOSZEK U. 9 PARTER NOWE
7A BŁAŻAK T. 8 PARTER NOWE
7D MATASEK M. 24 PIĘTRO STARE
7E MARCZAK A. 4 PIĘTRO STARE
8A OLESIK I. 22 PIĘTRO STARE
8D ŁUCZAK M. 7 PARTER NOWE
8E DZIUBIŃSKA-KRAUSE H. 21 PIĘTRO STARE
WYCHOWANIE FIZYCZNE RATAJCZAK D. POKÓJ PRZY SALI GIMN. PARTER STARE
WYCHOWANIE FIZYCZNE MOLENDA I. POKÓJ PRZY SALI GIMN. PARTER STARE
PRZYRODA, BIOLOGIA DZYDZAN K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.POLSKI, ROSYJSKI IANICHEK VALERIA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA HERMAN G. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA KULECZKA-DRAUSOWSKA E. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PLASTYKA MARCINIAK J. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
WDŻ MAZUREK A. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.POLSKI PAWLAK J. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
TECHNIKA POGORZELSKA M.  POKÓJ NAUCZYCIELSKI  PIĘTRO  STARE
RELIGIA POLARCZYK E. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PSYCHOLOG ROSADA-GESSNER M. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
CHEMIA SALAMON-KROKOSZ K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.NIEMIECKI SOMMERFELD K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA STACHULA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
MATEMATYKA SZYMAŃSKI Ł. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PEDAGOG GRIMMA D. POKÓJ PEDAGOGA PARTER STARE
J.HISZPAŃSKI GRAT W. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE

 

Konsultacje indywidualne 6, 7 maja 2019

7 maja 2019

Spotkania rodziców z wychowawcami oceny przewidywane

klas 1-4 ul. Szkolna 15, godz.17:00

6 maja

Spotkania z nauczycielami klas 5-8 zagrożenia oceną niedostateczną i oceny przewidywane

klasy 3cd – ul. Konwaliowa 4, godz. 17:00

KLASA NAUCZYCIEL SALA KONDYGNACJA SKRZYDŁO
1A PACHURA B. 7 PARTER NOWE
1B WILCZYŃSKA M. 2 PIĘTRO NOWE
1C EICHLER K. 4 PIĘTRO NOWE
2A SYTA N. 8 PARTER NOWE
2B FILIPIAK K. 9 PARTER NOWE
2C KAROLCZAK J. 6 PARTER NOWE
3A BĄCZKIEWICZ M. 1 PIĘTRO NOWE
3B URBAN K. 3 PIĘTRO NOWE
3C NOWAK W. 8 PIĘTRO KONWALIOWA
3D ROŻEK-BEDNARCZYK W. 9 PIĘTRO KONWALIOWA
4A REWERS M. 5 PARTER STARE
4B KUJAWA M. 12 PARTER STARE
4C SIECIECHOWICZ B. 13 PARTER STARE
4D WRZESZCZ B. 7 PARTER STARE
5A CHRUSZCZEWSKI R. 15 PIĘTRO STARE
5B GROSZEWSKA E. 8 PARTER STARE
5C SZULTA A. 12 PARTER STARE
5D JENEK-WALEWSKA A. 1 PIĘTRO NOWE
6A KRACZKOWSKI J. S. KOMPUTEROWA PIĘTRO STARE
6B USOWICZ J. 13 PARTER STARE
6C KRYŃSKA M. 23 PIĘTRO STARE
6D ROSIŃSKA A. 5 PARTER STARE
6E ANDERS D.

wycieczka szkolna

     
6F BŁOCH-DRZEWIECKA A. 6 PARTER STARE
6G MACIOSZEK U. 9 PARTER NOWE
7A BŁAŻAK T. 6 PARTER NOWE
7D MATASEK M. 24 PIĘTRO STARE
7E MARCZAK A. 4 PIĘTRO STARE
8A OLESIK I. 22 PIĘTRO STARE
8D ŁUCZAK M. 7 PARTER NOWE
8E DZIUBIŃSKA-KRAUSE H. 21 PIĘTRO STARE
  RATAJCZAK D. POKÓJ PRZY SALI GIMN. PARTER STARE
  MOLENDA I. POKÓJ PRZY SALI GIMN. PARTER STARE
PRZYRODA, BIOLOGIA DZYDZAN K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.POLSKI, ROSYJSKI IANICHEK VALERIA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA HERMAN G. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA KULECZKA-DRAUSOWSKA E. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PLASTYKA MARCINIAK J. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
WDŻ MAZUREK A. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.POLSKI PAWLAK J. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
TECHNIKA POGORZELSKA M.

wycieczka szkolna

     
REKIGIA POLARCZYK E. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PSYCHOLOG ROSADA-GESSNER M. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
CHEMIA SALAMON-KROKOSZ K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.NIEMIECKI SOMMERFELD K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA STACHULA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
MATEMATYKA SZYMAŃSKI Ł. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PEDAGOG GRIMMA D. POKÓJ PEDAGOGA PARTER STARE
J.HISZPAŃSKI GRAT W. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE

Indywidualne spotkania z nauczycielami 4 marca 2019 – klasy 1-8

Spotkania

  • Klasy 3c,d godz.17, ul. Konwaliowa 4
  • Spotkanie informacyjne z dyrektorem szkoły – klasy 6:
    godz.17.30 w sali gimnastycznej, ul. Szkolna 15

następnie indywidualne spotkania z nauczycielami:

KLASA NAUCZYCIEL SALA KONDYGNACJA SKRZYDŁO
1A PACHURA B. 7 PARTER NOWE
1B WILCZYŃSKA M. 2 PIĘTRO NOWE
1C EICHLER K. 4 PIĘTRO NOWE
2A SYTA N. 8 PARTER NOWE
2B FILIPIAK K. 9 PARTER NOWE
2C KAROLCZAK J. 6 PARTER NOWE
3A BĄCZKIEWICZ M. 1 PIĘTRO NOWE
3B URBAN K. 3 PIĘTRO NOWE
3C NOWAK W. 8 PIĘTRO KONWALIOWA
3D ROŻEK-BEDNARCZYK W. 9 PIĘTRO KONWALIOWA
4A REWERS M. 5 PARTER STARE
4B KUJAWA M. 12 PARTER STARE
4C SIECIECHOWICZ B. 13 PARTER STARE
4D WRZESZCZ B. 7 PARTER STARE
5A CHRUSZCZEWSKI R. 15 PIĘTRO STARE
5B GROSZEWSKA E. 8 PARTER STARE
5C SZULTA A. 12 PARTER STARE
5D JENEK-WALEWSKA A. 22 PIĘTRO STARE
6A KRACZKOWSKI J. S. KOMPUTEROWA PIĘTRO STARE
6B USOWICZ J. 13 PARTER STARE
6C KRYŃSKA M. 23 PIĘTRO STARE
6D ROSIŃSKA A. 5 PARTER STARE
6E ANDERS D. 7 PARTER STARE
6F BŁOCH-DRZEWIECKA A. 6 PARTER STARE
6G MACIOSZEK U. 15 PIĘTRO STARE
7A BŁAŻAK T. 6 PARTER STARE
7D MATASEK M. 24 PIĘTRO STARE
7E MARCZAK A. 22 PIĘTRO STARE
8A OLESIK I. 4 PARTER STARE
8D ŁUCZAK M. 23 PARTER STARE
8E DZIUBIŃSKA-KRAUSE H. 21 PIĘTRO STARE
  RATAJCZAK D. POKÓJ PRZY SALI GIMN. PARTER STARE
  MOLENDA I. POKÓJ PRZY SALI GIMN. PARTER STARE
PRZYRODA, BIOLOGIA DZYDZAN K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.POLSKI, ROSYJSKI IANICHEK VALERIA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA HERMAN G. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA KULECZKA-DRAUSOWSKA E. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.WIENCH RELIGIA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIETRO STARE
MUZYKA, PLASTYKA MACIOSZEK U. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PLASTYKA MARCINIAK J. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
WDŻ MAZUREK A. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.POLSKI PAWLAK J. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
TECHNIKA POGORZELSKA M. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
REKIGIA POLARCZYK E. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PSYCHOLOG ROSADA-GESSNER M. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
CHEMIA SALAMON-KROKOSZ K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.NIEMIECKI SOMMERFELD K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA STACHULA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
MATEMATYKA SZYMAŃSKI Ł. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PEDAGOG GRIMMA D. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.HISZPAŃSKI GRAT W. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE

Do góry