Jesteś tutaj:

Kategoria: Komunikaty

III Szkolny Konkurs Programistyczny – II etap

Miło mi poinformować, że do II etapu III Szkolnego Konkursu Programistycznego zakwalifikowali się uczniowie o numerach zgłoszenia: 317, 314, 318, 312, 313, 316, 315. Drugi etap odbędzie się w czwartek 23 maja w szkolnej pracowni komputerowej w godz. 14:40-15:25. Serdecznie zapraszam!
Andrzej Marczak

Zapraszamy Rodziców Kandydatów do klasy I

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Rodziców Kandydatów do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie, które odbędzie się w poniedziałek 03 czerwca 2019 r. o godzinie 17.00 w siedzibie szkoły przy ul. Szkolnej 15.

Dyrekcja Szkoły

Konsultacje indywidualne 6, 7 maja 2019

7 maja 2019

Spotkania rodziców z wychowawcami oceny przewidywane

klas 1-4 ul. Szkolna 15, godz.17:00

6 maja

Spotkania z nauczycielami klas 5-8 zagrożenia oceną niedostateczną i oceny przewidywane

klasy 3cd – ul. Konwaliowa 4, godz. 17:00

KLASA NAUCZYCIEL SALA KONDYGNACJA SKRZYDŁO
1A PACHURA B. 7 PARTER NOWE
1B WILCZYŃSKA M. 2 PIĘTRO NOWE
1C EICHLER K. 4 PIĘTRO NOWE
2A SYTA N. 8 PARTER NOWE
2B FILIPIAK K. 9 PARTER NOWE
2C KAROLCZAK J. 6 PARTER NOWE
3A BĄCZKIEWICZ M. 1 PIĘTRO NOWE
3B URBAN K. 3 PIĘTRO NOWE
3C NOWAK W. 8 PIĘTRO KONWALIOWA
3D ROŻEK-BEDNARCZYK W. 9 PIĘTRO KONWALIOWA
4A REWERS M. 5 PARTER STARE
4B KUJAWA M. 12 PARTER STARE
4C SIECIECHOWICZ B. 13 PARTER STARE
4D WRZESZCZ B. 7 PARTER STARE
5A CHRUSZCZEWSKI R. 15 PIĘTRO STARE
5B GROSZEWSKA E. 8 PARTER STARE
5C SZULTA A. 12 PARTER STARE
5D JENEK-WALEWSKA A. 1 PIĘTRO NOWE
6A KRACZKOWSKI J. S. KOMPUTEROWA PIĘTRO STARE
6B USOWICZ J. 13 PARTER STARE
6C KRYŃSKA M. 23 PIĘTRO STARE
6D ROSIŃSKA A. 5 PARTER STARE
6E ANDERS D.

wycieczka szkolna

     
6F BŁOCH-DRZEWIECKA A. 6 PARTER STARE
6G MACIOSZEK U. 9 PARTER NOWE
7A BŁAŻAK T. 6 PARTER NOWE
7D MATASEK M. 24 PIĘTRO STARE
7E MARCZAK A. 4 PIĘTRO STARE
8A OLESIK I. 22 PIĘTRO STARE
8D ŁUCZAK M. 7 PARTER NOWE
8E DZIUBIŃSKA-KRAUSE H. 21 PIĘTRO STARE
  RATAJCZAK D. POKÓJ PRZY SALI GIMN. PARTER STARE
  MOLENDA I. POKÓJ PRZY SALI GIMN. PARTER STARE
PRZYRODA, BIOLOGIA DZYDZAN K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.POLSKI, ROSYJSKI IANICHEK VALERIA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA HERMAN G. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA KULECZKA-DRAUSOWSKA E. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PLASTYKA MARCINIAK J. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
WDŻ MAZUREK A. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.POLSKI PAWLAK J. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
TECHNIKA POGORZELSKA M.

wycieczka szkolna

     
REKIGIA POLARCZYK E. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PSYCHOLOG ROSADA-GESSNER M. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
CHEMIA SALAMON-KROKOSZ K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.NIEMIECKI SOMMERFELD K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA STACHULA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
MATEMATYKA SZYMAŃSKI Ł. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PEDAGOG GRIMMA D. POKÓJ PEDAGOGA PARTER STARE
J.HISZPAŃSKI GRAT W. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE

Rekolekcje Wielkopostne 2019 w naszej szkole

W dniach 01-03.04.2019 odbędą się w naszej szkole rekolekcje wielkopostne. Plan zajęć w tych dniach został udostępniony Rodzicom. W tym czasie zostały zorganizowane zajęcia lekcyjne oraz nauki i nabożeństwa w kościele. Uczniowie nie uczęszczający na lekcje religii mają zorganizowane zajęcia z etyki.

Indywidualne spotkania z nauczycielami 4 marca 2019 – klasy 1-8

Spotkania

  • Klasy 3c,d godz.17, ul. Konwaliowa 4
  • Spotkanie informacyjne z dyrektorem szkoły – klasy 6:
    godz.17.30 w sali gimnastycznej, ul. Szkolna 15

następnie indywidualne spotkania z nauczycielami:

KLASA NAUCZYCIEL SALA KONDYGNACJA SKRZYDŁO
1A PACHURA B. 7 PARTER NOWE
1B WILCZYŃSKA M. 2 PIĘTRO NOWE
1C EICHLER K. 4 PIĘTRO NOWE
2A SYTA N. 8 PARTER NOWE
2B FILIPIAK K. 9 PARTER NOWE
2C KAROLCZAK J. 6 PARTER NOWE
3A BĄCZKIEWICZ M. 1 PIĘTRO NOWE
3B URBAN K. 3 PIĘTRO NOWE
3C NOWAK W. 8 PIĘTRO KONWALIOWA
3D ROŻEK-BEDNARCZYK W. 9 PIĘTRO KONWALIOWA
4A REWERS M. 5 PARTER STARE
4B KUJAWA M. 12 PARTER STARE
4C SIECIECHOWICZ B. 13 PARTER STARE
4D WRZESZCZ B. 7 PARTER STARE
5A CHRUSZCZEWSKI R. 15 PIĘTRO STARE
5B GROSZEWSKA E. 8 PARTER STARE
5C SZULTA A. 12 PARTER STARE
5D JENEK-WALEWSKA A. 22 PIĘTRO STARE
6A KRACZKOWSKI J. S. KOMPUTEROWA PIĘTRO STARE
6B USOWICZ J. 13 PARTER STARE
6C KRYŃSKA M. 23 PIĘTRO STARE
6D ROSIŃSKA A. 5 PARTER STARE
6E ANDERS D. 7 PARTER STARE
6F BŁOCH-DRZEWIECKA A. 6 PARTER STARE
6G MACIOSZEK U. 15 PIĘTRO STARE
7A BŁAŻAK T. 6 PARTER STARE
7D MATASEK M. 24 PIĘTRO STARE
7E MARCZAK A. 22 PIĘTRO STARE
8A OLESIK I. 4 PARTER STARE
8D ŁUCZAK M. 23 PARTER STARE
8E DZIUBIŃSKA-KRAUSE H. 21 PIĘTRO STARE
  RATAJCZAK D. POKÓJ PRZY SALI GIMN. PARTER STARE
  MOLENDA I. POKÓJ PRZY SALI GIMN. PARTER STARE
PRZYRODA, BIOLOGIA DZYDZAN K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.POLSKI, ROSYJSKI IANICHEK VALERIA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA HERMAN G. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA KULECZKA-DRAUSOWSKA E. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.WIENCH RELIGIA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIETRO STARE
MUZYKA, PLASTYKA MACIOSZEK U. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PLASTYKA MARCINIAK J. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
WDŻ MAZUREK A. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.POLSKI PAWLAK J. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
TECHNIKA POGORZELSKA M. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
REKIGIA POLARCZYK E. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PSYCHOLOG ROSADA-GESSNER M. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
CHEMIA SALAMON-KROKOSZ K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.NIEMIECKI SOMMERFELD K. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
RELIGIA STACHULA POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
MATEMATYKA SZYMAŃSKI Ł. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
PEDAGOG GRIMMA D. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE
J.HISZPAŃSKI GRAT W. POKÓJ NAUCZYCIELSKI PIĘTRO STARE

Spotkania rodziców z wychowawcami i nauczycielami: 07, 08 stycznia 2019 r.

Spotkania 7 stycznia 2019 r.

Klasy 1, 2, 3 – godz.17, ul. Szkolna 15
klasy 3 – godz.17, ul. Konwaliowa 4

Klasa Wychowawca sala kondygnacja skrzydło
1a Beata Pachura 7 parter nowe
1b Magdalena Wilczyńska 2 piętro nowe
1c Katarzyna Eichler 4 piętro nowe
2a Natalia Syta zebranie w innym terminie parter nowe
2b Karina Filipiak 9 parter nowe
2c Julia Karolczak 6 parter nowe
3a Maciej Bączkiewicz 1 piętro nowe
3b Kamilla Urban 3 piętro nowe
3c Wiesława Nowak 8 piętro Konwaliowa 4
3d Weronika Rożek – Bednarczyk 9 piętro Konwaliowa 4
katecheta Ewa Kuleczka pokój nauczycielski Szkolna 15 piętro stare
katecheta Ewa Polarczyk sala katechetyczna Szkolna 15 szatnia nowe
matematyk Katarzyna Eichler 4

godz.18-19

piętro nowe

Spotkania 8 stycznia 2019 r.

klasy 4-8 godz.17, ul. Szkolna 15
Zagrożenia ocena niedostateczną

klasa nauczyciel sala kondygnacja skrzydło
4a Mirosław Rewers 5 parter stare
4b Monika Kujawa 8 parter nowe
4c Beata Sieciechowicz 6 parter nowe
4d Beata Wrzeszcz 7 parter stare
5a Ryszard Chruszczewski 4 piętro nowe
5b Ewa Groszewska 1 piętro nowe
5c Alicja Szulta 12 parter stare
5d Agnieszka Jenek-Walewska 2 piętro nowe
6a Jerzy Kraczkowski 8 parter stare
6b Joanna Usowicz 13 parter stare
6c Małgorzata Kryńska 3 piętro nowe
6d Alina Rosińska stołówka piętro stare
6e Dorota Anders 7 parter nowe
6f Adriana Błoch-Drzewiecka 9 parter nowe
6g Klaudia Okońska 15 piętro stare
7a Teresa Błażak 6 parter stare
7d Maciej Matasek 24 piętro stare
7e Andrzej Marczak 4 parter stare
8a Iwona Olesik 22 piętro stare
8d Magdalena Łuczak 23 piętro stare
8e Hanna Dziubińska-Krause 21 piętro stare

Krzysztof Dzydzan (biologia) – dyżur dla Rodziców w poniedziałek 7.01.2019 (pokój nauczycielski)

Do góry